FamilySport

Інтернет магазин

Доставка по Києву:
Доставка по Києву - безкоштовна при покупці на суму від 3000 грн.
Вартість доставки при покупці до 3000 грн. складає 45 грн.
Доставка по Києву здійснюється в робочі дні з 10 год до 21 год, в суботу, неділю - з 12 до 18 год.
Великогабаритні товари доставляються до квартири. При наявності ліфта занос товару безкоштовний, за відсутності ліфта вартість підйому 25 грн / поверх.

Самовивіз товару з нашого офісу:
Замовлення/товар можна забрати самостійно в офісі за адресою: Київ, Голосіївський р-н, вул. Академіка Заболотного, 15
Попередньо необхідно оформити замовлення на товар, який Вас цікавить і узгодити з менеджером час, коли можна буде отримати Ваше замовлення.

Доставка по Україні:
Доставка по Україні здійснюється перевізниками: «Нова пошта», «Інтайм», «Автолюкс», «Delivery» на умовах передоплати або післяплатою (оплата при отриманні товару в офісі
перевізника).
Товар надсилається замовнику протягом 48 годин після оформлення замовлення та узгодження з менеджером. Якщо товар замовлено у вихідні або святкові дні, товар буде
відправлено в перший робочий день.

 Для того щоб Ви отримали товар не ушкодженим ми в обов'язковому порядку перевіряємо та страхуємо його на повну вартість при оформленні в службі перевізника.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Під час отримання товару в офісі перевізника перевірте упаковку на цілісність. Якщо Ви виявили  зовнішні пошкодження товару (упаковки) необхідно
оформити цей факт документально в офісі перевізника та зв'язатися з нашим менеджером за будь-яким контактним номером FamilySport.

Оплата.
- безготівкова оплата для юридичних осіб
- переказ коштів за допомогою терміналів або системи самообслуговування ПриватБанку  (гроші потрібно переказати на рахунок продавця).

Безготівковий переказ:
- оплата за безготівковим розрахунком здійснюється після оформлення замовлення та погодження з менеджером магазину, менеджер електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, яку Ви зможете оплатити в касах відділення банку або з розрахункового рахунку вашої компанії. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.